Alüminyum doğrama, pvc pencere ve dış cephe sistemleri

Hakkımızda

Hakkımızda

doğan inşaat hakkında

2004 Yılında alüminyum ve pvc doğrama alanında başladığımız iş hayatımızı, çeşitli yapı sistemleri ile genişletiyoruz. Müşterilerimiz için yaşam alanları oluşturmak en önemli vazifemiz. Özellikle işyerlerinizi ve ofislerinizi, kendi eviniz gibi hissetmeniz için özgün tasarımlarla buluşturmak en önemli hedefimiz.

İnsan merkezli hayat anlayışı, kaliteli yaşam sürmek her bireyin hakkı. Doğan İnşaat olarak imza attığımız projelerin hepsinde bu temel hakkı gözeterek özgün tasarımlar oluşturuyoruz. İnşaat sektöründeki firmaların çözüm ortağı olmayı başarmış ve bu başarının hemen yeni hedefler koyarak firmamızın büyümesi için gerekli adımları atıyoruz.

Hizmet alanlarımızdaki, faaliyetlerimizi sürdürürken, Alüminyum dış cephe sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, ofis bölme sistemleri, kepenk, panjur ve seksiyonel sistemler, fotoselli kapılar öncelikli ilgi alanlarımız.

Bu güne kadar: Bina camları, konut alüminyum işleri, fabrikalar vb. birçok projede müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefledik. İmza attığımız projelerde oluşturduğumuz tasarımlarla bunu başardık.

İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Kavaklı Mahallesi Marmara Caddesi No:77/4 Beylikdüzü – İstanbul
  • Tel.:0212 474 74 43